תפריט

פסח על גלגלים: האירועים המוטוריים בחול המועד

חג האביב מבשר השנה על פריחה עבור חובבי הרכב, עם מגוון אירועים מוטוריים ברחבי הארץ. כל הפרטים אודות האירועים החשובים שבהם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

פסטיבל ספורט מוטורי במסלול ערד

מסלול המרוצים בערד חוגג שנה לפתיחתו הרשמית. במהלך יומיים בחול המועד יתקיים פסטיבל ספורט מוטורי (בתשלום) פתוח לקהל, עם סדרות של מרוצי מכוניות ואופנועים, מופעי ראווה מוטוריים, ואפילו עם אפשרות להשתתף בנסיעת חוויה על המסלול לצד נהג מקצועי. כל יום בפסטיבל יחולק לשני חצאים ובכל אחד מהם יתקיימו אירועים מוטוריים שונים.

הפסטיבל ייפתח מחר (יום ב'), ואז יתקיימו שני המרוצים הראשונים לעונה החדשה של ליגת 208Cup, וכן מרוץ באליפות MCD ומרוץ באליפות פרודרייב טורינג. בנוסף יתקיימו גם מופעי דריפט וקארטינג.

בחלקו הראשון של יום שלישי השבוע יתקיימו מרוצים באליפות MCD ובאליפות פרודרייב טורינג, ובחלקו השני יתקיים מרוץ אופנועי סופרמוטו לצד מופעי דריפטים וקארטינג.

מתי: 22 ו-23 באפריל

היכן: הפארק המוטורי בערד, בכניסה לעיר
מחירי כרטיסים: 99 ש"ח למבוגר, 33 ש"ח לילדים עד גיל 16
https://www.eventer.co.il/arad_racing_pesach2019

 

תערוכת רכבי אספנות במתחם קבוצת לובינסקי

באירוע שהפך לסוג של מסורת תקים קבוצת 'לובינסקי' הפנינג מכוניות אספנות בשיתוף מועדון ה-5. זה קורה במתחם הראשי של החברה באזור התעשיה שורק, סמוך לפלחמים ולראשון לציון. בתערוכה יוצגו מכוניות אספנות של מותגי המכוניות שאותם מייבאת 'לובינסקי' (פיג'ו, סיטרואן, MG), ולראשונה, החל מהשנה, גם אופל. בין השאר יוצגו סיטרואן DS, פיג'ו 504 קבריולט, סיטרואן טרקסיון אוונט, MGA, אופל מנטה ועוד.

"על הדרך" יוצגו גם מגוון הדגמים החדשים של מותגי פיג'ו-סיטרואן-אופל ו-MG, ויש גם מתחם הפעלה לילדים ודוכני מזון ושתיה.

מתי: 21 עד 24 באפריל בין השעות 10 בבוקר עד 5 אחר הצהריים
היכן: מתחם 'לובינסקי' – מרק מושוביץ' 3 ראשון לציון.

הכניסה בחינם.

תערוכת אוטומוטור

תערוכת הרכב היחידה בישראל תתקיים, כמידי שנה, במהלך חול המועד. זאת הפעם ה-31 שתערוכה זאת מתקיימת והנרטיב השנה הוא "לאס וגאס": מגוון של מכוניות-על, מכוניות 4X4 משופרות, תצוגת אופנועי הראלי דיווידסון ושלל מופעי ראווה מוטוריים.

מתי: 21 עד 24 באפריל מ-9:30 בבוקר עד 20:00
מחירי כרטיסים: 119 ש"ח ליחיד, 359 ש"ח לכרטיס משפחתי (2 מבוגרים + 2 ילדים)