תפריט

לא הספקתם להגיע לתערוכת ניו יורק? טיילו בה עם גוגל

עבור מי שפספס או רוצה לבקר שוב בתערוכת הרכב של ניו יורק, גוגל מציעה סיור וירטואלי בחינם בין אולמות התצוגה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

תערוכת ניו יורק אמנם נסגרה אתמול, אבל למי שפספס או רוצה לבקר שוב, גוגל מאפשרת סיור וירטואלי בין דוכני התצוגה.

באמצעות 'גוגל סטריט ויו' – אותו שירות שמאפשר טיול וירטואלי ברחובות העולם – ניתן לטייל גם בשדרות שבתערוכת ניו יורק. התערוכה נערכה בארבעה מתחמים עיקריים ובכולם ניתן לערוך סיור וירטואלי (שאר המתחמים הם מתחמי פעילות ומתחמי רכישת מוצרי 'אפטר מארקט'). בנוסף, חמש מכוניות צולמו גם בפנים כך שניתן "להתיישב" בתוכן ולהתרשם מתא הנוסעים. לא נקלקל את החוויה ונחשוף את כולן, אלא נרמוז שאחת מהן נמצאת בדוכן קיה.

תערוכה ניו יורק החלה את דרכה ב-1900 והינה תערוכת הרכב הבינלאומית הראשונה של צפון אמריקה. לאורך השנים נחשפו בה דגמי קונספט מרהיבים ודגמים חשובים בעיקר לקהל האמריקני אבל לא רק. השנה למשל פורד חשפה בה מהדורה מיוחדת של מוסטנג לכבוד 50 שנות פעילות. מאזדה סיכמה 25 שנות מיאטה/MX-5 עם מהדורה מיוחדת משלה והצגת השילדה של הדור הבא (שתחשף בשנה הבאה). לנד רובר הציגה מכונית קונספט הרומזת על הדור הבא של דיסקברי וגם חשפה ברכב טכנולוגיה שמקנה את ההרגשה שהמנוע והמכסה שמעליו שקופים.

לצד אלה ודגמי קונספט אחרים הוצגו גם מכוניות לחם וחמאה חדשות כמו אקורה TLX (הרומזת על הונדה אקורד הבאה), סובארו אאוטבק, קיה סדונה (קרניבל) וניסאן מוראנו. בנוסף הוצגו בה דגמים חשובים לאחר מתיחות פנים כמו פורד פוקוס סדאן, שברולט קרוז, טויוטה קאמרי, פולקסווגן טוארג.

תערוכת ניו יורק 2014

לחצו על התמונה לסיור וירטואלי. למעבר בין ארבעת אולמות התצוגה דפדפו בין המספרים בצד שמאל של המסך