נבחרת
הכותבים
אגדת דשא: הונדה משיקה מכסחה רובוטית TYPE R

אגדת דשא: הונדה משיקה מכסחה רובוטית TYPE R

מי אמר שמכסחת דשא לא יכולה להיות קולית? הונדה משיקה גרסאות טייפ R ו-CBR1000RR למכסחת הדשא הרובוטית שלה


לאנשי הונדה יש כנראה פינה חמה בלב למכסחות דשא ואחרי שלפני כמה שנים הם בנו את ה-Mean, מכסחת בדשא המהירה בעולם שמאיצה למאה קמ"ש בתוך 4 שניות  ומגיעה ליותר מ-200 קמ"ש ומצוידת במנוע של אופנוע ספורט, מתלה אחורי של טרקטורון ומערכת היגוי של מיני מיינור, כעת הם מציגים צמד מכסחות דשא רובוטיות שאמנם לא מגיעות ל-200 קמ"ש אבל בהחלט יכולות לכסח לגמרי לבד את הדשא בחזית הבית ולהראות לכולם מי כאן הכי מגניב בבלוק.

לפני כמה שנים הונדה השיקה מכסחת דשא חשמלית רובוטית בשם Miimo שמעתה תוצע גם בצמד גרסאות בהשראת סיוויק טייפ R לחובבי רכבי JDM ובהשראת ה-CBR1000RR לחולים על אופנועי ספורט.

גרסת הטייפ R כוללת כונסי אוויר מזויפים ממש כמו בסיוויק הספורטיבית, 3 יציאות מפלט מאחור וכמובן ספוילר אימתני.

גרסת ה-CBR כוללת צביעה באדום, סגול ושחור על פי סכמת הצבעים של האופנוע העצבני וכן כמה נגיעות עיצוביות בהשראת פנסי החזית והאחוריים המחוטבים.

מתחת למעטפת שני הכלים זהים וכוללים כמה מנועים חשמליים וחיישני 360 מעלות המאפשרים לו, בדומה לשואבים רובוטיים, לכסח עבורכם את הדשא בצורה מושלמת מבלי לרדת מהמשטח או לפגוע במכשולים בדרך.

 

 


תגובות

נעם וינד

נכתב על-ידי נעם וינד

התאהב במכוניות כנער ובעקבות תשוקתו זו נקשר בעולם העיתונות לכל חייו. בגיל העשרה עבד במגזינים "אוטו" ו"טורבו", בצבא שירת בעיתון "במחנה" ומשם המשיך לשנים רבות בעיתונות הארצית, בעיקר ב"מעריב".
ב-2008 חזר לאהבה הישנה והתמקד בכתיבה מוטורית במגזינים "אוטו" ו"הגה". ערך את אתר האינטרנט "מוטוקאר" והקים וערך את ערוץ הרכב באתר "mako".
חובב מושבע של רכבי הנעה אחורית ודריפטים ומקבל צביטה בלב מרכבי אספנות.